شیشه سکوریت

ویدیو تست شیشه سکوریت

شیشه سکوریت پارتیشن اداری

شیشه سکوریت پارتیشن اداری با اعمال شوک حرارتی به شیشه تهیه می شوند و در مقاسیه با شیشه های معمولی با مشخصات یکسان در مقابل ضربه و تنش های حرارتی تا 5 برابر مقاوم تر می باشند نحوه خرد شدن این نوع شیشه به قطعات ریز و غیر برنده مانع بروز جراحت ناشی از شکستگی در شرایط بحرانی مانند زلزله می شوند . باید توجه داشته باشد که شیشه نشکن قابل بریدن نیستند پس باید قبل از آبدیده نمودن آن در ابعاد مناسب بریده شود .

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه ای که براثر گذراندن فرایندی مکانیکی _حرارتی، گرم و سرد شده و اکنون مقاومت بالایی نصبت به دما پیدا می کند  را شیشه سکوریت می نامند. این شوک دمایی سبب می شود که مقاومت این شیشه در برابر فشار و ضربه بالا می رود. نحوه تولید این شیشه ها بدین صورت است که بعد از تولید شیشه خام فرایند سکوریت سازی که همان ایجاد تغییرات دمایی و شوک دمایی روی شیشه انجام شود و شیشه سکوریت تولید خواهد شد . تفاوتی که شیشه  سکوریت با سایر شیشه های معمولی  دارد مقاومت و سختی آن می باشد.

تفاوت شیشه سکوریت با شیشه معمولی

۱- ایمنی بالای شیشه سکوریت پارتیشن اداری

این مدل شیشه  مقاوت بالای در برابر ضربه زدن  دارد و  در صورت شکسته شدن  به تیکه های ریز تبدیل میشود  در این حالت هم شیشه خورد می شود که باعث بروز آسیب دیدگی نشود و هم خطر برندگی به همراه نداشته باشد.

۲- مقاومت دمایی شیشه سکوریت محیط اداری

شیشه سکوریت در برابر سرد و گرم شدن مقاومت دمایی بالایی خواهد شد . تابش نور آفتاب و حرارت، برف، باران، وزش باد، طوفان و سرمای مداوم تاثیری بر شیشه سکوریت نخواهند گذشت.

۳- تنوع بالای طرح و رنگ شیشه سکوریت پارتیشن

تنوع در طرح و رنگ یکی دیگر از مزایایی می باشد  که می توان برای شیشه سکوریت بر شمرد آمد. این تنوع به شما امکان طراحی دکوراسیون های مختلف با توجه به سلیقه شخصی خودتان  را خواهد داد. اگر علاوه بر ایمنی و مقاومت به زیبایی محیط کار یا زندگی خود نیز اهمیت می دهید، نصب شیشه سکوریت بهترین گزینه برای می باشد .

اطلاعات تماس با ما

آدرس دفتر: تهران،میرداماد،خیابان کوشا ،خیابان ساسانی پور،پلاک9
سرویس در سرتاسر تهران، حتی در ایام تعطیل
تلفن: 02122914103-22914104-021
شماره موبایل : 09121050430

رتبه
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)